پیام دکتر عبدالقیوم سجادی سهامدار و عضو هیات علمی دانشگاه خاتم‌النبیین(ص)به مناسبت دریافت سند رسمی اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی

پیام دکتر عبدالقیوم سجادی سهامدار و عضو هیات علمی دانشگاه خاتم‌النبیین(ص)به مناسبت دریافت سند رسمی اعتباردهی وزارت تحصیلات عالی

ما به معیاری سازی دانش متعهد هستیم
تیم کاری همدل، اساتید متعهد و متخصص و کارمندان پر تلاش ‌و مسولیت پذیر مهم ترین شاخص های اعتبار علمی دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) است. ما افتخار داریم که همراه با هیات رهبری متعهد، اساتید فرهیخته و کارمندان پر تلاش در طی بیش از سیزده سال فعالیت علمی خود،گام های علمی ماندگار و ارزشمندی را برای ارایه خدمات علمی معیاری در کشور برداریم.
اینک دانشگاه خاتم النبیین(ص) علاوه بر ثبت ده‌ها مقاله علمی در اندیکس های بین المللی، تربیت صدها کادر علمی جوان برای مراکز آکادمیک کشور، تقدیم صدها جوان متعهد و متخصص در عرصه های مختلف حکومت داری و نهادهای عدلی و قضایی، توانست سند رسمی اعتبار دهی علمی وزارت تحصیلات عالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان را نیز بدست آورد.
این گام مهم علمی در واقع سند زرین و پر افتخار تلاش خستگی ناپذیر نیروهای متعهد و متخصص این مرکز علمی خوشنام و بلند آوازه است که با همت بلند و گام های علمی استوار همه دست اندکاران و همکاران عزیزم در دانشگاه خاتم‌النبیین(ص) در تاریخ فعالیت های علمی این مرکز به ثبت رسید.
این افتخار علمی بزرگ را برای همه همکاران فرهیخته و متعهد به‌ ویژه ریاست محترم و هیات رهبری دانشگاه، آمر محترم تضمین کیفیت دانشگاه، اساتید گرامی، کارمندان و مدیران پر تلاش، نیروهای خدماتی و امنیتی متعهد و همه همکاران گرامی، صمیمانه تبریک عرض می کنم. زحمات و تلاش های بی شائبه‌ی همه عزیزان را به دیده قدر نگریسته و از همه همکاران عزیزم اطهار تشکر و قدردانی می نمایم.
افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط