مسؤولان جدید شورای دانشجویی معرفی شدند

مسؤولان جدید شورای دانشجویی معرفی شدند

جلسه‌ی معرفی مسؤولان جدید شورای دانشجویی با حضور معاون علمی و معاون امور محصلان دانشگاه دایر شد. در این جلسه دکتر عبدالکریم اسکندری، معاون علمی دانشگاه از تلاش‌های شورای دانشجویی استقبال کرده خواهان فعالیت‌های بیش‌تر آن‌ها در حوزه‌ی علمی و فرهنگی گردید. آقای اسکندری به اعضای رهبری شورا وعده‌ی همکاری در پیش‌برد فعالیت شورا داده خواستار فعالیت‌ نظام‌مند آنان گردید.

آقای روح الله صادقی، معاون امور محصلان دانشگاه نیز معرفی مسؤولان جدید شورای دانشجویی را یک گام مثبت و ارزنده در مسیر تعالی فعالیت شورای دانشجویی عنوان کرده افزود که مانند گذشته برای طرح و نحوه‌ی رسیدگی به مشکلات دانشجویی به همکاری مستمر و با برنامه‌ی شورا ضرورت است و خواستار تدوین پلان مشخص در راستای نظام‌مند سازی فعالیت‌های این شورا گردید.

مدرس شیرزاد، مسؤول شورای دانشجویی از همکاری‌های معاونان دانشگاه در گذشته ابراز قدردانی کرده ضمن معرفی اعضای کلیدی شورای دانشجویی برای فعالیت بهتر این شورا ابراز خرسندی کرد. بر اساس گفته‌های آقای شیرزاد، سراج‌الدین سلطانی منشی شورا، محمدهارون رحیمی، صابر بختیاری و عبدالواحد قاسمی به‌عنوان مشاوران شورا، سید بارز محبوب معاون شورا در بخش آقایان و ذکیه عمری معاون شورا در بخش خانم‌ها، محمدآصف شیرزوی مسؤول کمیته‌ی برنامه‌ریزی و رسیدگی به شکایات و علی رضا احمدی به‌عنوان مسؤول کمیته‌ی فرهنگی تعیین شده است.

 

 

                       

 

 

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط