مدیریت نشرات و اطلاع‌رسان: با موسسه‌ی تحصیلات عالی تاج تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا شد

مدیریت نشرات و اطلاع‌رسان: با موسسه‌ی تحصیلات عالی تاج تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا شد

این تفاهم‌نامه پنج‌شنبه 10 سنبله‌ی 1401 با هماهنگی آمریت ارتباطات و اطلاع‌رسانی دانشگاه و میزبانی معاونت علمی، معاونت اداری‌مالی و معاونت امور محصلان دانشگاه و حضور نماینده‌ی موسس، رییس عمومی موسسه‌ی تحصیلات عالی تاج و برخی مسؤولان دیگر آن موسسه در دفتر ریاست دانشگاه خاتم‌النبیین امضا شد.

هدف از امضای این تفاهم‌ همکاری در امور آموزشی، تحقیقی و ظرفیت‌سازی در راستای تحقق اهداف مشترک طرفین تفاهم‌نامه عنوان شده است. استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات یگدیگر، توسعه‌ی ارتباطات علمی استادان و دانشجویان هر دو نهاد، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک، برگزاری کنفرانس‌ها، سمینارهای علمی و آموزشی از مهم‌ترین اهداف عملیاتی این تفاهم‌نامه است.

اشتراک گذاری مفردات درسی و تجارب آموزشی، فراهم‌سازی زمینه‌ی بازدید استادان و دانشجویان هر دو نهاد از یگدیگر، راه‌اندازی مسابقات دانشجویی مشترک و فراهم‌سازی زمینه‌ی بازدید اعضای هیأت علمی طرفین از دو نهاد مهم‌ترین محورها تعهد طرفین در حوزه‌ی آموزش است.

برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای علمی مشترک، فراهم‌سازی زمینه‌ی استفاده‌ی دانشجویان و استادان طرفین از منابع کتابخانه‌ای و چاپ و نشر مقالات در نشریه‌های علمی از عمده‌ترین محورهای توافق طرفین در حوزه‌ی پژوهش است. موسسه‌ی تحصیلات عالی تاج در سال 1389 در ولایت بلخ شروع به فعالیت کرده است و اکنون در رشته‌های مختلف علوم طبی و انسانی هزاران نفر دانشجو دارد.

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط