مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: دانشگاه خاتم‌النبیین و شرکت صنعت سپاهان تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا کردند

مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: دانشگاه خاتم‌النبیین و شرکت صنعت سپاهان تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا کردند

این تفاهم‌نامه به تاریخ 13 اسد 1401 میان رؤسای نهادهای نامبرده امضا گردید و برای 2 سال مدار اعتبار خواهد بود. همکاری و مشارکت دانشگاه و شرکت در راستای نیازهای علمی و تحقیقاتی، مشارکت و بهرگیری متقابل از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی و فراهم کردن زمینه‌ی توسعه‌ی کمی و کیفی و برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی از مهم‌ترین اهداف انعقاد این تفاهمنامه در متن آن عنوان شده است.

انجام‌ طرح‌های پژوهشی مشترک، مبادلات آموزشی، دانش و تجربه، همکاری در خصوص تالیف و انتشار کتب و نشریه‌های علمی امکان بازدید محققان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان از واحدهای طرفین، گذراندن دوره‌ی کارآموزی دانشجویان دانشگاه از واحدهای زیر مجموعه‌ی شرکت، برگزاری کارگاه‌های کوتاه‌مدت آموزشی، همکاری و انتقال تجارب و برگزاری سمینارها و کارگاه‌های مشترک به‌عنوان عمده‌ترین تعهدات طرفین در متن تفاهم‌نامه تذکر یافته‌اند.

ارایه‌ی دوره‌های آموزشی-مدیریتی مورد نیاز شرکت، معرفی فارغ‌التحصیلان توانمند در شرکت، تالیف و ترجمه‌ی متون علمی و کتب مورد نیاز شرکت و کمک به برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های ارایه شده‌ی مرتبط با موضوعات شرکت از عمده‌ترین محورهای مورد انتظار دانشگاه در متن تفاهم‌نامه تصریح شده است.

معرفی دانشگاه به‌عنوان مرجع مشاوره و ارایه کننده خدمات به واحدهای زیر مجموعه‌ی شرکت، فراهم کردن بستر لازم برای حضور دانشجویان در واحدهای زیر مجموعه‌ی شرکت جهت گذراندن دوره‌ی کارآموزی، انجام هماهنگی با واحدهای زیر مجموعه‌ی شرکت برای برگزاری بازدیدهای علمی، بررسی پروژه‌های تحقیقاتی دانشگاه و اعلام نتایج آن، اعلام اولویت‌های تحقیقاتی به دانشگاه به صورت مسمتر از مهم‌ترین محورهای مورد انتظار از شرکت در متن تفاهم‌نامه بیان شده است.

 

کدگزارش: 105-18-05-1401

 

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط