مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: جلسه‌ی توجیهی با دانشجویان نووارد دانشگاه دایر شد

مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: جلسه‌ی توجیهی با دانشجویان نووارد دانشگاه دایر شد

 

این جلسه‌ دوشنبه 14 سنبله 1401 با میزبانی معاونت امور محصلان و حضور معاون علمی، نماینده‌ی معاونت اداری‌مالی و مسؤول مرکز مشاوره و کاریابی دانشگاه و اشتراک دانشجویان تازه‌وارد دانشگاه دایر شد. در آغاز این جلسه، استاد محمدجواد میرزایی، مسؤول مرکز مشاوره و کاریابی دانشگاه این مرکز را به معرفی گرفته در مورد پشتکار و گام‌های استوار تا رسیدن به موفقیت، نحوه‌ی تنظیم برنامه‌های درسی و غیردرسی روزانه و کتاب‌هایی را که برای دانشجویان در رسیدن به موفقیت در زندگی اجتماعی، شغلی و تحصیلی ممد واقع می‌شود به معرفی گرفت.

در ادامه‌ی جلسه، دکتر عبدالکریم اسکندری، معاون علمی دانشگاه خاتم‌النبیین، سابقه و دستاوردهای علمی این دانشگاه را در حوزه‌های آموزش و پژوهش به بررسی گرفته در مورد ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه معلومات داده از تحقق اهداف تحصیلی آن‌ها در دانشگاه خاتم‌النبیین اطمنان داد.

روح الله صادقی، معاون امور محصلان دانشگاه در مورد لایحه‌های آموزشی و قابل التزام دانشجویان معلومات کلی داده دانشجویان را برای آشنایی بیش‌تر به سیستم آموزشی دانشگاه راجع کرد و علاوه بر آن مقررات و ظوابط تحصیلی چاپ شده را در اختیار دانشجویان قرار داد و از آنان خواست با این مقررات آشنایی حاصل کنند تا در دوران تحصیل با مشکل مواجه نشوند. معرفی سیستم دانشگاهی و نحوه‌ی استفاده از آن پایان‌بخش سخنان آقای صادقی در این جلسه بود.

آقای جاوید سروری، مدیر محاسبه و نماینده‌ی معاونت اداری مالی در این جلسه، نحوه‌ی پرداخت فیس تحصیلی را به دانشجویان توضیح داده خاطر نشان کرد که فیس تحصیلی در قسط پرداخت می‌گردد. در قسط اول فیس ثابت و در حدود 50 درصد فیس یک سمستر به‌صورت کامل پرداخت می‌گردد و در قسط دوم فیس متغیر بوده با توجه به میزان کردیت‌های درسی از 50 درصد بیش‌تر یا کمتر‌ می‌گردد. آقای سروری در مورد نحوه‌ی پرداخت و استرداد فیس در حالت‌های انفکاک و تاجیلی نیز معلومات ارایه کرد و تخفیف‌های فیس هر رشته‌ را در حالت‌های مختلف به بررسی گرفت.

با تقدیر دانشجویان ممتاز کانکور خزانی 1401 جلسه‌ی توجیهی پایان یافت. ارشاد احمد رسولی به‌عنوان اول نمره، عثمان اکبری به‌عنوان دوم نمره و حضرت‌شاه نوری به‌عنوان سوم نمره‌ی کانکور خزانی 1401 با اخذ تقدیرنامه و اعلام تخفیفات تحصیلی مورد تقدیر قرار گرفتند.

کدگزارش: 114-14-06-1401

 

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط