مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: جلسه‌ی توجیهی با استادان قراردادی دایر شد

مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: جلسه‌ی توجیهی با استادان قراردادی دایر شد

 

این جلسه دوشنبه 14 سنبله‌ی 1401 با میزبانی معاون علمی دانشگاه و حضور استادان قراردادی دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد. در این جلسه‌ی نحوه‌ و تداوم فعالیت‌های استادان مورد تبادل نظر قرار گرفت. دکتر عبدالکریم اسکندری، معاون علمی دانشگاه خاتم‌النبیین، ضمن خیر مقدم استادان به جلسه، از همکاری‌های صادقانه‌ی گذشته‌ی آن‌ها ابراز امتنان نمود و به‌منظور بهبود کیفیت تدریس و استقرار نظم بر چند محور تبادل نظر کردند.

ورود و خروج به‌موقع در صنف و رعایت و اجرای تمام موارد تعیین شده برای حضور، اطلاع دادن به دیپارتمنت در صورت عدم حضور در صنف، ثبت حضور و غیاب محصل در هر جلسه‌ی درسی از عمده‌ترین محورهای تبادل نظر در لحظه‌های نخست جلسه بود.

تحویل‌دهی به‌موقع پلان و پالیسی درسی، تطبیق مفردات درسی از منابع معتبر و مصوب وزارت تحصیلات عالی، رعایت اصل دانشجو محوری در فرایند تدریس با حفظ آزادی‌های اکادمیک، اجرای ارزیابی خودی و تحویل دهی نتایج آن از نکته‌های دیگر مطرح بحث این جلسه بود. علاوه برآن معاون علمی از استادان خواست که درس‌های جبرانی در هماهنگی با دیپارتمنت‌های مربوط برگزار شده امتحان‌های میان سمستر نیز بدین صورت اخذ گردد.

همکاری با آمر امور اساتید به‌منظور تکمیل اسناد، توجه تام و تمام به اصول اخلاقی و علمی و پاسخ‌گویی قناعت‌بخش به پرسش‌های دانشجویان، اجتناب از طرح مباحث غیراکادمیک و سیاسی و طرح معیاری پرسش‌های پایان سمستر از محورهای تبادل نظر جلسه در دقایق پایانی بود. معاون علمی از استادان خواست که نمرات پایان سمستر به‌موقع درج شده به پاسخ دانشجویان در خصوص تجدید نظر پاسخ مناسب داده شود.

 

کدگزارش: 114-15-06-1401

 

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط