مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: برنامه‌ی فراغت محصلان مرکز زبان و آموزش‌های حرفه‌ای برگزار شد

مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: برنامه‌ی فراغت محصلان مرکز زبان و آموزش‌های حرفه‌ای برگزار شد

این برنامه‌ پنج‌شنبه 31 سنبله‌ی 1401 با میزبانی مرکز زبان و آموزش‌های حرفه‌ای دانشگاه خاتم‌النبیین برگزار شد. در این برنامه‌ دکتر محمدوحید بینش، رییس تحقیقات دانشگاه ضمن عرض تبریک خدمت فارغان مرکز در مورد اهمیت علم و تاثیر آن در ترقی، پیشرفت و تکامل جوامع به ایراد سخن پرداخته از دانشجویان خواست که در راستای آبادی و خودکفایی علمی کشور صادقانه تلاش کنند. آقای بینش ضمن تشویق دانشجویان به فراگیری زبان و حرفه‌های مورد ضرورت در بازار کار، راز تکامل بشر نسبت به سایر موجودات را قدرت اندیشیدن و انتقال آن از طریق زبان به نسل‌های بعدی و نگهداری میراث‌های علمی کهن دانست.

آقای رسولی مدیر مسؤول مرکز آموزش‌های مرکز فراغت، دانشجویان را تبریک گفته‌ راز موفقیت افراد را در عرصه‌های آموزش، پیروی از شیوه‌های موثر یادگیری، پشت کار و استقامت مستمر دانست. آقای رسولی در بخش دیگر از سخنانش بخش‌های مختلف مرکز آموزش‌های حرفه‌ای را به معرفی گرفته از ایجاد بخش‌های جدید از جمله فعال شدن مرکز امتحان تافل خبر داد.

استاد رسا از سخنرانان دیگر این برنامه، در مورد اهمیت تکنوژی معلوماتی به ایراد سخن پرداخته آشنایی افراد را در زندگی شغلی و تحصیلی و حضور موثر در جامعه به‌عنوان فرد با سواد در هزاره‌ی سوم منوط به یاد گرفتن مهارت‌های کمپیوتری دانست. در پایان این برنامه دانشجویان ممتاز برنامه‌های مختلف این مرکز با اعطای تقدیرنامه مورد تحسین قرار گرفتند.

کدگزارش: 122-31-06-1401

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط