مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: امتحان مسابقه‌ی کتابخوانی سیرت النبی(ص) برگزار شد

مدیریت نشرات و اطلاع‌رسانی: امتحان مسابقه‌ی کتابخوانی سیرت النبی(ص) برگزار شد

امتحان مسابقه‌ی کتابخوانی پنج‌شنبه 14 میزان 1401 با میزبانی آمریت دعوت، ارشاد و فرهنگی با همکاری شورای دانشجویی برگزار شد. این امتحان در دو بخش جداگانه‌ی خانم‌ها و آقایان به‌صورت مجزا برگزار شد. در این امتحان ده‌ها دانشجوی دانشگاه خاتم‌النبیین اشتراک کردند و قرار است برای افراد که مقام‌های اول تا پنجم را احراز می‌کنند، در جشن میلادالنبی جوایز ارزنده اهدا گردد.

استاد محمد داوود علوی، رییس دانشکده‌ی اقتصاد و علوم اجتماعی در برنامه‌ی مقدماتی این مسابقه در مورد اهمیت علم به ایراد سخن پرداخته علم را به نافع و غیر نافع تقسیم کرد. آقای علوی با استناد به قول پیامبر گرامی اسلام اظهار داشت که هر علمی که در راستای خدمت به خلق استفاده شود، علم نافع است و مورد آموزه‌های دینی. کسانی از علم نافع برای خدمت به خلق استفاده نکند، مانند کسی است که گنج ثمین در اختیار داشته و از آن استفاده نبرد.

آقای علوی اهداف برگزاری این مسابقه را افزایش آگاهی دانشجویان در مورد سیرت و زندگی پیامبر گرامی اسلام عنوان داشته خاطر نشان کرد که در هفته‌ی وحدت برگزاری این برنامه‌های مناسبتی برای افزایش آگاهی دانشجویان در مورد زندگی و سیره‌ی پیامبر اکرم(ص) مفید و ارزنده خواهد بود.

کدگزارش: 123-14-07-1401

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط