دور اول کانکور بهاری 1402 برگزار شد

دور اول کانکور بهاری 1402 برگزار شد

 

این امتحان جمعه 19 حوت 1401 با حضور ناظران اداره‌ی ملی امتحانات وزارت تحصیلات عالی، مسؤولان دانشگاه و اشتراک متقاضیان برگزار شد. بر اساس گفته‌های مسؤولان دانشگاه در این امتحان صدها تن برای ورود به 16 رشته‌ی تحصیلی در مقاطع لیسانس و ماستری اشتراک کردند.

آقای روح الله صادقی، معاون امور محصلان دانشگاه خاتم‌النبیین کارنامه‌ی علمی دانشگاه خاتم‌النبیین را به بررسی گرفته آن را یکی از دانشگاه‌های پیشتاز در سطح ملی خواند. بر اساس اظهارات آقای صادقی، دانشگاه خاتم‌النبیین ضمن کسب موفقانه‌ی اعتبار علمی از وزارت تحصیلات عالی در طول سال‌های فعالیت توانسته هزاران دانشجو را در مقطع لیسانس و ماستری به جامعه‌ی علمی کشور تقدیم کند.

معاون امور محصلان در بخش دیگر از سخنانش اظهار داشت که دانشجویان دانشگاه خاتم‌النبیین در امتحان تخصص توانست در سطح کشور جایگاه دوم را کسب کند و این موفقیت را با سخت‌گیری در تطبیق برنامه‌های دانشگاه پیوند داد. آقای صادقی، جدیت و سخت‌گیری در تطبیق برنامه‌های دانشگاه را در طول دوران تحصیلی دانشجویان اصل غیر قابل عدول دانسته خواستار تلاش مستمر و افزون‌تر دانشجویان در مسیر کسب موفقیت تحصیلی بیش‌تر شد. به باور آقای صادقی، سخت‌گیری در تطبیق برنامه‌های دانشگاه در جریان تحصیل ممکن برای یک محصل ناخوشایند باشد؛ اما پس از فراغت پیامد آن برای دانشجویان عینیت خواهد یافت. این بیست و سومین دور کانکور از آغاز فعالیت دانشگاه است.

کدگزارش: 149-19-12-1401

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط