برنامه‌ی اختتامیه‌ی فوتسال دانشجویی و اعطای جوایز برگزار شد

برنامه‌ی اختتامیه‌ی فوتسال دانشجویی و اعطای جوایز برگزار شد

برنامه‌ی اعطای جوایز مسابقات فوتسال دانشجویی و تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقه دایر شد. این برنامه شنبه 2 دلو 1400 با حضور معاون امور محصلان، معاون علمی، معاون اداری‌مالی دانشگاه، رؤسای برخی دانشکده‌ها و استادان دانشگاه برگزار شد.

در این برنامه روح الله صادقی، معاون امور محصلان دانشگاه بر عزم قاطع دانشگاه در ایجاد محیط سالم آموزشی تاکید کرده اظهار داشت توجه به ورزش و راه‌اندازی مسابقات یکی از زمینه‌های ایجاد محیط شورانگیز در مسیر آموزش است.

دکتر عبدالکریم اسکندری، معاون علمی دانشگاه نیز با استناد به آموزه‌های دینی توجه به ورزش برای تامین سلامتی و شادابی را مورد تاکید قرار داده از برگزار کنندگان و کسانی‌که در این زمینه‌های همکاری کرده‌اند، اظهار قدردانی و تشکر کرد.

در این مسابقه‌ 16 تیم اشتراک کرده بودند که در مسابقه‌ی نهایی تیم اقتصاد و طب دندان برای گرفتن مقام نخست به مصاف هم رفتند. نتیجه‌ی این بازی 6 و 1 به نفع تیم اقتصاد پایان یافت و به‌ این صورت تیم اقتصاد در جایگاه نخست قرار گرفته تیم طب دندان بر سکوی دوم ایستاد و تیم MD در جایگاه سوم قرار گرفت.

سلیمان حسنی جایزه‌ی بهترین بازیکن، مجتبی احمدی جایزه‌ی بهترین دروازبان و مصطفی رسولی جایزه‌ی بهترین گول‌زن را از آن خود کرد و جام اخلاق به تیم استادان دانشگاه تعلق گرفت. در این برنامه‌ به برگزار کنندگان مسابقات و بازیکنان برتر جایزه داده شد.

افزودن یک نظر

* لطفا تمام موارد را به درستی تکمیل کنید

خبرهای مرتبط